Výsledky obecných testů RDJ

testy 2 17 holkyV sobotu 11.2. byla ve Sportovním centru Nymburk prověřena kondice juniorské reprezentace. Testy proběhly v tradičních disciplínách: benč max. kg, přítah max. kg, maximální počet shybů, počet opakování v benči i přítahu s 50% vlastní hmotnosti za 2min, běh 1500m, plavání 200m.

Olympijské naděje závodí v Szegedu

Screenshot 2016-09-23_09.49.08Rekordní mezinárodní konkurence včetně 33 českých závodníků je nachystána na nejvýznamnější světovou soutěž kategorie dorostu. Od pátečního rána 23. září do nedělního večera 25. září budou sbírat mezinárodní zkušenosti sportovci z 31 zemí. Startovní listina, online výsledky a STREAM ZDE

Bronzovou medaili na MSJ vybojoval čtyřkajak Procházka, Stejskal, Čeřovský, Sobíšek

k4Ke stříbru z nedávného mistrovství Evropy přidali juniorští kajakáři Vojtěch Procházka, Jakub Stejskal, Michal Čeřovský a Martin Sobíšek bronz ze světového šampionátu. Zvítězila posádky Běloruska, druzí byli Maďaři. Česká výprava tak se zlatem Tomáše Veselého a Radka Šloufa na deblkajaku v kategorii do 23 let získala v běloruském Minsku dvě medaile.

Devět medailí na regatě v Piešťanech

piDvanáct mladých závodníků vybojovalo na tradiční regatě v Piešťanech celkem 9 medailí. Účastnily se i jedny z našich největších nadějí pro Mistrovství Evropy a světa juniorů Jakub Stejskal a Eliška Betlachová. Kompletní výsledky najdete ZDE

V sobotu 13.2. byla ve Sportovním centru Nymburk prověřena kondice juniorské reprezentace. Testy proběhly v tradičních disciplínách: benč max. kg, přítah max. kg, maximální počet shybů, počet opakování v benči i přítahu s 50% vlastní hmotnosti za 2min, běh 1500m, plavání 200m.

Výsledky únorových testů RDJ

Výsledky obecných testů juniorského týmu

P1050611V sobotu 10.1. byla ve Sportovním centru Nymburk prověřena kondice juniorské reprezentace. Testy proběhly v tradičních disciplínách: benč max. kg, přítah max. kg, maximální počet shybů, počet opakování v benči i přítahu s 50% vlastní hmotnosti za 2min, běh 1500m, plavání 200m.
Výsledky testů ZDE (Excel)

Olympijské naděje potvrdily, že rychlostní kanoistice vyrůstají další talenti

spolecna OHN14Šest zlatých trofejí, čtrnáct celkově. Třetí místo v bodovém pořadí zemí, čtvrté v medailové tabulce. S báječnou bilancí se vrátili nejmladší čeští reprezentanti z regaty Olympijských nadějí v Piešťanech. Ta je největší akcí sezony pro závodníky, kteří ještě nespadají do juniorské kategorie. Český tým v rámci 44 finálových účastí ukázal, že mu vyrůstají další talentovaní závodníci a závodnice.

Třetí místo v konkurenci 27 zemí na OH nadějích v Piešťanech

P1050439Celkem 14 medailí vybojovali v Piešťanech naši nejmladší reprezentanti. Hlavní hvězdou výpravy je čtyřnásobný vítěz letošních OH nadějí Kryštof Hájek, medailista z Olympijských her mládeže v Nankingu.

Dalších 5 medailí na OH nadějích v Piešťanech

P1050416Celkem 10 cenných kovů získali během prvních dvou dnů Závodu OH nadějí v Piešťanech naši nejmladší reprezentanti. Hvězdami výpravy jsou hlavně kanoista Kryštof Hájek, kajkářka Sofie Kinclová a kajakář Jan Vorel. Držte palce při závěrečných bojích na 200m!

Prvních 5 medailí na OH nadějích v Piešťanech

P1050336Během velmi deštivého prvního dne Závodu olympijských nadějí vybojovaly naše naděje 5 medailí a mnoho dalších finálových umístění. Českou vlajku podrželi nejvýše medailista z Olympijských her mládeže kanoista Kryštof Hájek a mezi kajakáři čtrnáctiletí Sparťané Sofie Kiclová a Jan Vorel