Kanoe.cz

I. nominační závod Račice 5. – 7. 5.

Důležité informace pro účastníky I. nominačního závodu a 2. Českého poháru mládeže, který se uskuteční v Račicích ve dnech 5. – 7. 5. 2018. Závod je kvalifikací na světové poháry a Mistrovství Evropy.

Z důvodu státních maturit 4.5. se závodí až v sobotu, neděli a v pondělí (všední den). Z důvodu velkého množství disciplín dospělých, juniorů a dalších mládežnických kategorií jsou letos závody benjamínků na tomto závodě vypsány pouze pro kategorii A (ročník 2006). Mladší benjamínci (kategorie B a C) letos na tomto závodě nezávodí. STK spolu s dalšími odbornými komisemi pracuje na úpravě Českého poháru mládeže tak, aby v roce 2019 měli i nejmenší benjamínci (B a C) stejný počet celostátních – pohárových závodů jako ostatní mládežnické kategorie.

Vypsané disciplíny a předběžný – orientační časový rozpis ZDE - bude upraven podle skutečného počtu přihlášených závodníků do jednotlivých vypsaných kategorií.

Zveřejnění startovní listiny na www.kanoe.cz v průběhu čtvrtka 3. 5. 2018 (večer)

Závodí se na standartních tratích 200, 500, 1000 m s použitím startovního zařízení.
Benjamínci na trati 1000m jedou se společným startem na 1 km (bez obrátky), bez použití startovacího zařízení.

Součástí závodů je i Mistrovství ČR na 5 km dospělých v singlových kategoriích (K1 muži, C1 muži, K1 ženy, C1 ženy). Závody se pojedou v pondělním odpoledním programu, na „mezinárodní“ trati (velké kolo + malá kola), start pevný – od plata (každý startující si zajistí svého bójkaře).

Závody na 2 km pro všechny kategorie se pojedou s intervalovým startem.
Start od bójky, z místa. Při ulití startu penalizace 10“. Interval startů 30“. Nasazení od nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích podle výsledků z MČR na 5km.
Jede se přímo, v drahách číslo 1 nebo 2 (dvě nejbližší dráhy na straně u věže).
Bodové zisky jsou započítávány do bodování SCM jako dlouhá trať.

Přihlášky přes kanoe.cz do úterý 1. 5. 2018 do 24,00 !!!

Další změny v průběhu závodních dnů pouze dle Pravidel 2017 (2018)

Upozornění:
• Žádná porada vedoucích oddílů není
• Před jednotlivými závodními dny a v jejich průběhu nelze podávat žádné dohlášky!!!
Pouze omluvy a případné změny (viz. Pravidla).
• Povinnost odevzdat písemnou přihlášku se jménem vedoucího oddílu (viz. Pravidla)
• Registrační průkazy není třeba nosit ke kontrole, ale je nutné mít sebou (viz. Pravidla)

Jakékoliv další informace: Zdeněk Krpata (STK SRK ČSK) 739539483; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost