43. Vodácký Mikulášský Půlmaraton

Zveme všechny vodáky na tradiční 43. Ročník Vodáckého Mikulášského Půlmaratonu do Hradce Králové. 1.12.2018, start  10,00 před Sokolovnou  na Eliščině nábřeží.

Výsledky Českého poháru v rychlostní kanoistice 2018

Konečné žebříčky Českého poháru mládeže klubů i jednotlivců ZDE
Podrobné výsledky včetně bodových zisků z jednotlivých soutěží ZDE
Vyhlášení prvních třech klubů a předání pohárů proběhne na valné hromadě ČSK SRK v Nymburku 1.12.2018. Vyhlášení vítězů jednotlivců a předání cen proběhne při testech RDJ v Nymburku 26.1.2019. Dotazy nebo připomínky k výsledkům zasílejte na email předsedovi STK a zároveň počtáři žebříčků Zdeňkovi Krpatovi - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Puchar Polski Południowej pro Moravu

moravaVýběr rychlostních kanoistů Ostrožské Nové Vsi, Kojetína, Přerova a KVS Hranice startující pod hlavičkou Moravy získal v polských Katovicích další pohár Polski Południowej. Kromě moravského týmu zápolili o medaile také pádlující KVS Olomouc a Slovanu Hranice. O den dříve se v Kaniówě Morava utkala se slovensko-moravsko-ukrajinskou konkurencí a obsadila třetí místo za Trenčínem a Novákami ze Slovenska.

Výsledky Českého poháru v Kojetíně

Po 21 letech se uskutečnily závody ČP v Kojetíně, VÝSLEDKY PDF ZDE

Výsledky XXI.ročníku Poháru Sezemic

35. ročník závodu Budějovice - Praha

V prodlouženém víkendu 27.-29.7. proběhl 35. ročník obnoveného legendárního závodu České Budějovice - Praha. Na páteční start při vodáckém kanále v Českém Vrbném seIMG 3496 postavilo deset lodí. Byli to převážně tradiční účastníci a k nim se přidali další, kteří si chtěli vyzkoušet tento vodácký ultra maraton. Motivace závodníků byla různá. Někteří přijeli bojovat o čelní umístění a dobré časy, jiní přijeli překonávat sami sebe. Na start se postavili i zahraniční účastníci, mladý německý maratonský reprezentant Matthias Schmidt a rakouský kajakář Joachim Moritz.

Výsledky II.NZ Račice

Startovka a výsledky MČR dlouhé tratě - Praha

Patnáct medailí na Mistrovství Benátska na 5km

Juniorští reprezentanti přijali pozvání pořádajícího klubu, jehož loděnici náš tým na soustředění využívá a bez předchozího tréninku se zúčastnili Mistrovství regionu Veneto na 5km. Ve studeném počasí naši získali celkem 15 medailí. V dalším týdnu soustředění v Peschiera del Garda snad už bude počasí při najíždění kilometrů příjemnější.  Výsledky PDF ZDE

Projekt Velkomoravské ligy má za sebou pátý ročník

vml logo

Ač se to zdá možná k nevíře, ale Velkomoravská liga, projekt rychlostních kanoistů na Moravě má za sebou již pět let existence. Po Hranickém maratonu, posledním-osmém závodě ligy byl zveřejněn kompletní žebříček čítající 22 vítězů v jednotlivých kategoriích. Mezi oddíly a kluby účastnícími se projektu dominovali kojetínští pádlující před Ostrožskou Novou Vsí a Přerovem. žebříček

Tabulka pořadí v maratonském poháru - celkově 2017

Letošní testovací ročník maratonského poháru je u konce.

Tady se můžete podívat na celkové výsledky ročníku 2017.

Několik sportovců se snažilo objet co nejvíc závodů, velká gratulace za všechny absolvované závody patří Tomáši Pavlíkovi, Petru Synkovi, Marku Spálenskému a Vojtovi Marešovi!!!

Nejlepší dva závodníky v každé kategorii, kteří absolvovali alespoň 5 závodů, odměníme příspěvkem na startovné v některém z maratonů v roce 2018 (dle osobní dohody).

Kdyby se někomu nezdály výsledky, kontaktujte mě a třeba to opravíme.