Kanoe.cz

Desatero pro plavbu na Vltavě v Praze

Dokument shrnuje základní požadavky na bezpečný provoz lodní dopravy, vznikl v reakci na zvyšující se frekvenci provozu na řece, s cílem omezit stoupající rizika.  Prosíme Vás proto o bezpodmínečné dodržování pravidel tzv. „Desatera plavby po Vltavě v Praze“, aby naše pozice při vymáhání bezpečnosti a ohleduplnosti od motorových lodí byla co nejsilnější. Informujte prosím všechny členy vašeho klubu / oddílu, závodníky, trenéry, i rekreační vodáky, kteří jezdí v Praze na Vltavě, o těchto pravidlech.DESATERO - PLAKÁT PDF

Tento dokument vznikl na základě jednání zástupců Státní plavební správy, Poříčního útvaru Městské Policie, Poříčního oddělení Policie ČR, Sdružení pražských plavidel se zástupci kanoistických, veslařských a jachtařských klubů, s předsedou Českého olympijského výboru a Českého veslařského svazu, předsedou Sekce rychlostní kanoistiky ČSK a sportovním ředitelem Českého olympijského výboru. Všechny strany  se na společném jednání zavázaly, že vyvinou maximální úsilí, aby byla nastavená pravidla, vycházející z platné legislativy, respektována.

 

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost