Kanoe.cz

Startovní listina raftových závodů na Trnávce

Raftové závody na Trnávce se kvapem blíží. Trnavka
O víkendu 20. - 21.6. se na nejlepší, nejtěžší a nejkrásnější umělé slalomové dráze na světě a přilehlém okolí uskuteční tradiční měření sil ve slalomu, sprintu a hlídkách kategorie R4. Opět se pojedou dva závody v jednom dni – v sobotu dva slalomy a v neděli dva sprinty. Slalom začne letos na spodní části trati, odpoledne se pojede vršek.

Raftová sezóna 2015 pokročila

Na jaře proběhly závody ve sjezdu, nyní nás čekají slalomy a sprinty.

Výsledky ME v raftingu v Bosně

Výsledky - muži, ženy

Výsledky - junioři, veteráni


Česká reprezentace získala celkem 10 titulů mistrů Evropy:

  1. Muži HANACE rafters za kombinaci
  2. Muži HANACE rafters za sjezd
  3. Muži RK Troja za slalom
  4. Muži RK Troja za sprint
  5. U23 RK Hodonín za H2H
  6. Veteráni TR Prostějov za kombinaci
  7. Veteráni TR Prostějov za sjezd
  8. Veteráni TR Prostějov za slalom
  9. Veteráni TR Prostějov za H2H
  10. Veteráni WWS Praha za sprint

Dále 8 stříbrných medailí:

  1. Muži HANACE rafters za slalom
  2. Muži RK Troja za kombinaci
  3. U23 Jiskra za sprint
  4. Veteráni TR Prostějov za sprint
  5. Veteráni WWS Praha za kombinaci
  6. Veteráni WWS Praha za sjezd
  7. Veteráni WWS Praha za slalom
  8. Veteráni WWS Praha za H2H

A k tomu 2 broznové medaile:

  1. Ženy RK Troja Čoromoro za sjezd
  2. U19 Letohrad za sjezd

Každá reprezentační posádka tedy z Mistrovtví Evropy v raftingu přivezla minimálně jednu medaili.

Reprezentační posádky startující na ME v Bosně

MUŽI
CZE 1 - HANACE rafters
Martin Novák, Antonín Haleš, Jan Zdráhal, Jiří Irain, Libor Peška, Michal Cuc a Radek Pavlík

CZE 2 - Bestie team Troja
Lukáš Tomek, Štěpán Sehnal, Milan Znamenáček, Jiří Páša, Jakub Proks a Milan Pražan

ŽENY
CZE 1 - RK Troja Čoromoro
Petra Hajzlerová, Marta Mulačová, Eva Marková, Lenka Bauerová, Barbora Beránková, Lucie Sosvorová a Alena Panenková
Trenér: Petr Panenka

VETERÁNI
CZE 1 - TR MASTERS
Michal Hric, Jan Šťastný, Stanislav Hajský, Vítězslav Hric, Zbyněk Netopil, Jiří Vrba a Tomáš Kasal

CZE 2 - WWS PRAHA
Milan Znamenáček, Michal Bluma, Jiří Irain, Václav Urbna, Luděk Lerner a Michal Šrogl

JUNIOŘI U19
CZE 1 - RK GYMNÁZIUM LETOHRAD
Aleš Kylar, Daniel Běťák, Jan Pipek, Jiří Kačena, Filip Pecháček, Jan Marek a  Michael Šlesingr
Trenér: Jan Řehák

JUNIOŘI U23
CZE 1- RK HODONÍN
Tomáš Martinka, Antonín Martinka, Vojtěch Přikryl, Ludvík Medřický, Jindřich Blanář, Radek Pavlík a Antonín Haleš

CZE 2 - Jiskra Havlíčkův Brod
Michal Černý, Vojtěch Vondráček, Petr Mára, Kryštof Zach, Petr Žák a Jan Prokop

Reprezentace ČR v raftingu

ME v raftingu v Bosně - základní informace

19. - 24.5.2015

Řeka: Vrbas
Obtížnost: WW 3
Kategorie: R6
Disciplíny: Sprint, H2H, Slalom, Sjezd
Organizátoři: Rafting club “KANJON”, Banja Luka
Ředitel závodu: Alexandar Pastir

další informace

1. info dopis

Raftové závody v Čunovu - pátek 8.5.2015

Dorazila nám pozvánka na raftové závody v Čunovu.

Závodit se bude v těchto kategoriích a disciplínách:
R6 - Sprint, H2H, Slalom, R4 - Sprint, Slalom, R2 - Slalom

Výsledky a fotky raftových závodů na Labi

Startovní listina raftových závodů na Labi

startovní listina, porpozice, rozpis akcí

Výsledky raftových závodů na Kamenici

Mistrovství světa R4 - rafting

Mistrovství Evropy - rafting

Logo ERC 2015 BiH 300x225

 

Facebook SVoČR - Rafting

 

Facebook IRF