Kanoe.cz

Lipno SUP Weekend 2017

Lipno night sprint2Víkend plný paddleboardů a také 5.závod Českého poháru SUP 2017 na Lipně nad Vltavou. Poslední srpnový víkend, 25-27. srpna, bude patřit sportu na nejfrekventovanější jihočeské vodní ploše – na Lipně. Tři dny plné pádlování na paddleboardech v rámci sportovního festivalu Lipno Fest v marině přímo v Lipně nad Vltavou.

 Každé ráno si budete moci protáhnout tělo na hodině paddleboard jógy, budou následovat workshopy pádlovací techniky pod vedením budějovického paddleboardového oddílu BUDE SPORT.

V pátek odpoledne proběhne otevřený krátký závod s plážovým startem vhodný pro děti i začátečníky.

V sobotu se kromě workshopů uskuteční i odpolední technický závod, zařazený do Central European Tour, s točením kolem bójek a výběhy na pláž, vhodný pro všechny. Den završí noční exhibiční závod, kterého se zúčastní i současní nominovaní reprezentanti prvního českého týmu na světový ISA SUP šampionát do Dánska, Iva Dundová a Tomáš Vaněček. Neděle bude pokračovat v závodním duchu 15km závodem Českého poháru SUP z Dolní Vltavice do Lipno mariny a pro ultra jezdce bude možné přepádlovat 33 km přes celou lipenskou nádrž až z Nové Pece. Další informace a přihlášky najdete na www.budesport.cz

 

 workshopy

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

Rubriky paddle-boarding

 

Facebook CFSUP

 

Facebook SUPTHEMAG

 

Facebook SUPRACERR

 

Facebook PADDLEBOARDGURU.cz

 

Facebook PADDLELEAGUE.com

 

Facebook Padlleboardista.cz