Kanoe.cz

SÁZAVA Paddleboard River Cup 2014

První paddleboardový závod letošní sezóny se snad bude dle původního plánu konat na Sázavě v úseku Krhanice - Kamenný přívoz. Náhradní tratí pak je úsek Žampach - Pikovice. V případě absolutně nepříznivého vodního stavu se akce přesouvá do pražského Bráníku na akci Dračí Popel.Definitivní rozhodnutí o vodním terénu padne v pátek odpoledne a bude uveřejněno zde na facebooku a v článku na serveru kanoe.czStart závodu je předběžně plánován na 13:00 hod. Akce probíhá současně se závody raftů. V dopoledních hodinách je možné volné sjíždění závodního úseku s tím, že je třeba neomezovat v jízdě závodící rafty. Vyhlášení výsledků proběhne v cíli cca 30 minut po dojetí posledního závodníka.Místo a čas S.U.P.er večerní zábavy je věcí dohody zúčastněných.

Základní pravidla závodu:

Závodí se v kategoriích muži a ženy. Všichni startují hromadně a najednou způsobem "Le Mans" (prkno na vodě, závodník na břehu). Prkno musí být nafukovací s délkou max. do 11´´. Závodník musí být vybaven plovací vestou a přilbou a musí být dobrým plavcem. Všichni startují na vlastní nebezpečí.

Účast závodníků na jiných typech prken je možná. V případě účasti více jak 3 závodníků mimo hlavní kategorii bude vyhlášena kategorie "no limit". Pro tyto závodníky platí veškerá ostatní pravidla a startují společně s ostatními.

Startovné: 80 Kč

Aktuality sledujte nejlépe na facebooku "River Paddleboarding" nebo "Paddleboarding CZ"

Kontakt:

Tomas Albey Vanecek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
723454602

Rubriky paddle-boarding

 

Facebook CFSUP

 

Facebook SUPTHEMAG

 

Facebook SUPRACERR

 

Facebook PADDLEBOARDGURU.cz

 

Facebook PADDLELEAGUE.com

 

Facebook Padlleboardista.cz