• 1
  • 2
  • 3

Mistrovství ČR v surfski 2019

poster2019 2O víkendu 28.6.-30.6.2018 se uskuteční v německém Reriku další mistrovství republiky ocean paddlingu. Závod se uskuteční v rámci německého Hawaiian Surfski Festivalu a bude to už čtvrtý ročník oficiálního mistrovství ČR v pádlování na surfski. Festival se koná na pobřeží Baltského moře u poloostrova Poel. 

Závodní lokalita s písečou pláží a polohou v místě střetávajících se mořských proudů s proměnlivými směry větrů nabídne tradičně skvělé podmínky pro surfování. Termín konce června slibuje i slunečné počasí. Závodí se  na trati 20km a závodní okno je plánované od pátku do neděle. Krom hlavního závodu na singlech nabízí organizátoři ještě závod deblů a sprint kolem mola u pláže. Vzhledem k tomu, že i deblový závod lze absolvovat i na single ski, nabízí výlet do Německa až tři příležitosti pro kvalitní závodění.

Závod MČR bude krom boje o tituly i nominačním závodem o účast na Mistrovství světa v Ocean paddling, které se uskuteční v září letošního roku ve Francii u Atlantického oceánu. Surfski.cz tímto zve všechny příznivce tohoto sportu k účasti na MČR, zvlášť pro zájemce o start na MS je Rerik velmi dobrou prověrkou schopností pádlování na moři.

Více info a přihlášky na http://www.hawaiiansportfestival.com

Facebook SurfSki CZ

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00