• 1
  • 2
  • 3

3. MČR v surfski a nominační kritéria na ME v ocean paddling 2018

Letošní, již 3. ročník, Mistrovství České republiky v ocean paddlingu se bude konat v sobotu 28.7. v německém Warnemunde. Závod bude součástí Ostsee cupu na trati Warnemunde – Kuhlunsborn délky 21km, směr jízdy bude určen dle aktuální předpovědi.

Adam kanoe 2018

 

Zkušenosti s místními podmínkami jsou dobré, přes i v létě studené Baltské moře lze očekávat příjemný závod s vlnami do 1m, což umožňuje se zúčastnit i borcům s malými zkušenostmi ohledně pádlováním na moři. Přihlásit se lze přes web závodu : http://www.oc-sharks.de/index.php/oc-ostseecup

Organizátoři nabízí dopravu z registrace na start, proto prosí zájemce o včasné přihlášky kvůli naplánování dopravních kapacit.

Mistrem ČR se v roce 2016 stal Tomáš Slovák, v loňském roce Michael Odvárko, pro letošní rok bude největším favoritem navrátilec z Jihoafrické republiky a nejlepší český maratonec Jakub Adam z pražské Dukly.

Závod MČR bude zároveň nominačním závodem pro podzimní Mistrovství Evropy v ocean paddlingu, které se koná na 6.-7.10. ve španělském Alicante. V každé kategorii mohou startovat 2 lodě a umístění na MČR bude prvním hodnotícím kritériem. Dále se bude přihlížet k umístění na jiném letošním mezinárodním surfski závodě, případně mimořádné výkonnosti v jiné kajakové kategorii v letošním či loňském roce.

Link na stánky ME :

http://cnlavila.org/

Facebook SurfSki CZ

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00