• 1
  • 2
  • 3

Česká ženská reprezentace v kanoepolu postupuje na ME mezi 6 nejlepších

thumb EM 130 von 177 small 300x300Gratulujeme, česká děvčata(s pomocí 3 naturalizovaných Němek) to dokázala. Po včerejší prohře s vicemistryněmi světa z Velké Británie a remíze s polským týmem dnes ráno dokázala porazit výběr Dánska a probojovala se mezi 6 nejlepších týmů na ME v kanoepolu. Za český tým hrají Kateřina Boušová, Dominika Adamcová, Zuzana Vojtěchová, Alena Jahodová, Tereza Hovorková, Theresa Ostertag, Ute Gradmann a Melanie Schreiner.

Kanoepolová reprezentace žen na ME v Essenu

logo ecapolo 2015Právě teď hraje český tým žen se stříbrnými medaílistkami z loňského MS, s Velkou Británií. Další informace o probíhajícím ME v kanoepolu najdete zde Essen - ME v kanoepolu, včetně livestreamu.

Naše děvčata mají před sebou poměrně těžkou skupinu, ve které se postupně utkají s Velkou Britání, Polskema a Dánskem. Cílem je 3. místo ve skupině, při troše štěstí mohou pomýšlet i na 2. příčku.

Mistrovství světa v kanoepolu 2014

kanoepolo msVe Francii startuje Mistrovství světa v u nás ne příliš rozvinutém sportu Kanoepolu. Pro neznalé se jedná o takovou "házenou" na kajacích. Pro zájemce je však k dispozici možnost sledovat veškeré dění v online TV přenosech. V článku najdete další zajímavé odkazy.

IV. Mezinárodní turnaj v kanoepolu

Již čtvrtý ročník mezinárodního kanoepolového turnaje se jako obvykle uskuteční 27.-28.5.2006 na přírodní nádrži Džbán v Praze 6 Vokovicích. Letos za účasti týmů z ČR, Maďarska, Německa, Polska a Švýcarska. Novinkou letošního ročníku je turnaj ženských týmů jehož se zúčastní reprezentace Maďarska, ČR a část juniorského týmu Polska. Zveme všechny příznivce kanoepola, ale nejenom je. Zápasy se hrají v sobotu od 7:30 do pozdních odpoledních hodin v neděli pak znovu od 7:30. Finálové zápasy pak budou na pořadu cca po 12:00. Plakát

Facebook Kanoepolo CZ

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00