Kanoe.cz

Konference dračích lodí 2019

Rádi bychom vás tímto chtěli pozvat na Konferenci dračích lodí ČSDL a sportovnětechnické komise pro dračí lodě při ČSK. Akce se uskuteční 9. března 2019 v Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy Univerzity, v budově E na ulici Zemědělská 5 v Brně (posluchárna prof. Jůvy). Bližší informace o programu i veškeré další dokumenty naleznete na webových stránkách Českého svazu dračích lodí.Věříme, že zvolený program je více než zajímavý jak pro trenéry, vedoucí posádek i samotné závodníky. Zahajujeme velmi zajímavou přednáškou předního českého kouče světových sportovců Víta Schlesingera. Druhá část této Konference se zaměří na volební Valnou hromada Českého svazu dračích lodí a sezónu dračích lodí 2019.

A vy se také v rámci Konference dozvíte více o letošní dračí sezóně 2019, organizační informace k jarnímu Praktickému semináři určenému pro celé posádky, budou představeni držitelé trenérských certifikátů a mnoho dalšího. O své činnosti vás bude též informovat Sportovně Technická Komise dračích lodí při ČSK.

Konference je otevřená všem zájemcům. Kdo jste neznal podrobněji program, zaujal Vás a máte o účast zájem tak se můžete určitě ještě dohlásit. Přihlášky potvrdíme do 80% naplněnosti sálu. Aktuálně jsme na 50%

 

Rubriky dračí lodě

 

Facebook ČSDL