• 1
  • 2
  • 3

Troja Florbal Cup 2020 zatím slibuje slabší účast týmů

2019 Florbal CupK začátku nového roku vždy patřily dvě konkurenční akce, které se několik let odehrávaly v ten stejný víkend. Kvůli každoroční neúčasti několika vodáků však organizátoři Jizerské padesátky museli tento legendární závod přesunout na březen, začátek ledna tak od té doby definitivně patří pouze florbalovému svátku, při kterém většina vodáků na víkend odloží pádla do kouta a poměří mezi sebou síly s holemi v rukách.

Letos se uskuteční už 13. ročník akce Troja Florbal Cup – Memoriál Michala Makovského (11. – 12. ledna 2020). Jako každoročně turnaj nabídne excelentní výkony, milimetrové přihrávky a slibujeme, že všechny pavučiny trojských branek v tělocvičně nezůstanou po víkendu na svých místech. Zatím však organizátory z řad oddílu USK Praha trápí klesající každoroční účast týmů ze všech vodáckých odvětví.

Proto bychom chtěli apelovat na všechny, kdo stále uvažují o své účasti, aby přestali uvažovat, sehnali partu vodáků a přihlásili svůj tým. V tuto chvíli máme přihlášeno 11 týmů, a pokud toto číslo přes Vánoce výrazně nevzroste, budeme nuceni turnaj uspořádat pouze v sobotní jednodenní formě s večerním vyvrcholením v restauraci Loděnice. Pokud nám pomůžete s šířením informací ohledně slabé účasti, nebo pošťouchnete kamarády k přihlášení, budeme moc rádi.

Turnaj byl Micháčem Makovským založený nejen jako sportovní akce, ale především jako zimní setkání všech vodáků. Věříme, že takováto akce k našemu sportu patří a ještě pár let s námi vydrží. Už jen právě kvůli Micháčovi, který má bezpochyby ze shora již zarezervovaný ten nejlepší výhled a těší se, co mu letos ukážeme…

Více informací najdete na Facebook události:

https://www.facebook.com/groups/408985422589871/?epa=SEARCH_BOX

Přihlašovací týmový formulář:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDp_DmcT1qtJb7MX5fpnGHBUVp6aBpjEFtvykPrVHlQkZugA/viewform?fbclid=IwAR1-vFublnuvKaF2sdFlNQU2cvnrxxsanE9JeJF_PN1YsxAZCm2kmIaHWPk

Za organizační tým USK „M“ Lukáš Rohan

Tagy: slalom


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidLitovelGalasportVGDHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00