• 1
  • 2
  • 3

Seminář a školení trenérů rychlostní kanoistiky

V lednu proběhne jednodenní seminář o sportovní přípravě dětí v rychlostní kanoistice.  Uskuteční se rovněž školení trenérů II.třídy - licence B, která trenéry opravňuje k založení živnosti a zároveň zvyšuje uptatnění trenérů v SpS, SCM nebo RSC.

1. Seminář o přípravě dětí v rychlostní kanoistice proběhne v neděli 7.ledna v Praze na Strahově. Vhodné pro začínající trenéry, aktivní rodiče závodníků a zájemce o diskuzi se zkušenými trenéry. Seminář zaměřen na speciální přípravu začátečníků a obecnou přípravu dětí do 14ti let.
Předpokládané trvání 9:00 - 15:00. Dotazy a přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

2. Školení trenérů II.třídy se skládá s obecné části a speciální části.

A) OBECNÁ ČÁST ŠKOLENÍ - POŘÁDÁ VOŠ ČUS
Uskuteční se 12.-14.ledna a 19.-21.ledna v Praze. Veškeré informace včetně přihlášky najdete ZDE   Přihlášky a platby od jednotlivých uchazečů je potřeba zaslat nejpozději do vánoc (3100Kč).

B) SPECIÁLNÍ ČÁST ŠKOLENÍ - POŘÁDÁ ČSK
Proběhne o víkendu 17.-18.března v Praze. Případné dotazy zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Partneři rychlostní kanoistiky

ERGOAlpinePROLabe Aréna

 

Facebook ICF

Facebook ČSK RK

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00