• 1
  • 2
  • 3

Volební valná hromada SRK: Jan Boháč je potřetí předsedou

Valná hromada Sekce rychlostní kanoistiky Českého svazu kanoistů na svém volebním zasedání v neděli 1. prosince za přítomnosti zástupců 38 klubů a předsedy ČSK Jaroslava Pollerta zvolila nové vedení.

Předsedou sekce byl jednomyslně zvolen Jan Boháč, který tak zahajuje již třetí funkční období. Do pětičlenného výboru byli zvoleni Martin Doktor (Prosport Sezemice), Petr Náprstek (Sport Zbraslav), Pavel Bednář (Tatran Sedlčany) a Pavel Šebesta (KK Slavia Praha). Dalšími kandidáty byli Tomáš Ježek (USK Praha) a Eva Mlezivová (KVS Praha). Předsedou Sportovně technické komise se stal Zdeněk Krpata (USK Praha), druhým kandidátem byl Jan Mareš.
Během valné hromady byli vyhlášeni vítězové Českého poháru mládeže 2013 i Mistrovství ČR 2013 oddílů. Delegáti se zabývali zprávami o činnosti sekce, odborných komisí a reprezentačních družstev za končící rok a projednali budoucnost závodiště v Račicích, jež by se mělo stát jedním z pěti olympijských center.
Shodli se, že sté výročí organizovaní kanoistiky v českých zemích bylo oslaveno důstojně nejen galavečerem v Betlémské kapli či vydáním knihy o historii, ale hlavně diplomatickými a výsledkovými úspěchy. Vždyť v Praze se letos konalo mistrovství světa ve vodním slalomu a do Račic bylo pro rok 2017 přiděleno mistrovství světa v rychlostní kanoistice, jejíž závodníci získali letos pět medailí z mistrovství Evropy, tři medaile na světovém šampionátu, ale dařilo se i mládeži.

INFORMACE O ČINNOSTI SRK ČSK 2013 včetně shrnutí ÚSPĚCHŮ REPREZENTACE.pdf

USNESENÍ VALNÉ HROMADY SRK ČSK 2013.pdf

Zápis z jednání valné hromady 2013.pdf

Ku příležitosti tohoto celostátního jednání byly vyhlášeny výsledky Mistrovství České republiky družstev a vítězové Českého poháru jednotlivců za rok 2013.