Kanoe.cz

Seminář a školení trenérů rychlostní kanoistiky

V lednu proběhne jednodenní seminář o sportovní přípravě dětí v rychlostní kanoistice.  Uskuteční se rovněž školení trenérů II.třídy - licence B, která trenéry opravňuje k založení živnosti a zároveň zvyšuje uptatnění trenérů v SpS, SCM nebo RSC.

1. Seminář o přípravě dětí v rychlostní kanoistice proběhne v neděli 7.ledna v Praze na Strahově. Vhodné pro začínající trenéry, aktivní rodiče závodníků a zájemce o diskuzi se zkušenými trenéry. Seminář zaměřen na speciální přípravu začátečníků a obecnou přípravu dětí do 14ti let.
Předpokládané trvání 9:00 - 15:00. Dotazy a přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

2. Školení trenérů II.třídy se skládá s obecné části a speciální části.

A) OBECNÁ ČÁST ŠKOLENÍ - POŘÁDÁ VOŠ ČUS
Uskuteční se 12.-14.ledna a 19.-21.ledna v Praze. Veškeré informace včetně přihlášky najdete ZDE   Přihlášky a platby od jednotlivých uchazečů je potřeba zaslat nejpozději do vánoc (3100Kč).

B) SPECIÁLNÍ ČÁST ŠKOLENÍ - POŘÁDÁ ČSK
Proběhne o víkendu 17.-18.března v Praze. Případné dotazy zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.