Kanoe.cz

Mezinárodní Mistrovství Moravy SLOVÁCKÁ 500

mmm 19m30.srpna-1.září se v Ostrožské Nové Vsi uskuteční 27.Mezinárodní Mistrovství Moravy SLOVÁCKÁ 500. Závod podporovaný mimo jiných i Zlínským krajem, který je součástí Velkomoravské ligy je v kategoriích benjamínů zařazen do Českého poháru. Pádlovat se bude ve všech věkových kategoriích včetně veteránských na tratích 500m (sobota) a 200m (neděle). Každý den završí program jediná finálová jízda čtyřlodí (výhradně klubové posádky) a mixů. Další důležité informace v textu níže.

Přihlašování

Závodníci registrovaní v ČSK mohou být přihlašováni přes modul na kanoe.cz, ostatní závodníky je nutno přihlašovat přes formulář na onv-canoe.cz.

Změny a dohlášky

Vjezd

V souvislosti s omezením příjezdu k místu konání upozorňujeme, že podklady k povolenkám (registrační značka a typ vozidla) je nutno zaslat nejpozději do čtvrtka, 22.8. Počet povolenek je bohužel omezen, zatím možno počítat maximálně s jedním povolením na klub. Ostatní vozidla nesmí k areálu loděnice přijíždět (ani za účelem vyložení materiálu !) a musí být odstavena na vyhrazených místech před železničním přejezdem (pouze oficielní parkoviště a záložní fotbalové hřiště u nádraží ČD).

Ubytování a stanování

Stravování

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)