Kanoe.cz

Časopis Pádler vykročil do sezony prvním vydáním a s novou grafikou, navíc rozdává vodácké dárky

padler1titulni strana casopis padler 1 2018 vodacky chile claro matej holub david sodomkaJe to jen pár dnů, co vyrazil z tiskárny do světa první letošní vodácký časopis Pádler, který tradičně přináší velkou spoustu vodáckého čtení a inspirace. V letošním roce si redakce pro čtenáře navíc připravila jednu převratnou novinku a sice celkovou změnu grafiky časopisu.

Obsah prvního vydání Pádlera je spíš exotického charakteru, protože mnoho autorů vyrazilo přes zimu pádlovat do teplejších koutů světa, aby nemuseli sezonu přerušovat, a tak se můžete dočíst třeba o tropických rájích Raja Ampat nebo Seychely, o sluncem rozpáleném expedičním pádlování v Íránu, ale podíváme se i do sousedního Německa na jezera v oblasti NP Müritz nebo na polskou řeku Pilicu.

Součástí Pádlera jsou tradičně rozhovory, ve kterých nám tentokrát odpovídali tři Honzové a sice Jan Šup – zkušený vodák, který má na kontě mnoho vodáckých sjezdů po celém světě a aktuálně pečuje o vodácké muzeum ve Zruči nad Sázavou, Jan Choutka – mladý singlíř, který se cítí nejlépe na vodě WW V a těžší, a v krátkém rozhovoru nám nastínil plány pro letošní sezonu také Jan Boháč – předseda Českého svazu kanoistů.

padlercasopis padler 1 2018 vodacky magazin predplatitelska nadilkaV Pádlerovi nechybí pozvánky na vodácké akce včetně vloženého plakátu s termínovkou vodáckých akcí na celý letošní rok, zprávy z tuzemských akcí nebo recenze vodáckého vybavení.

Určitě vás však zaujme také Předplatitelská nadílka, ve které se rozdává 29 vodáckých dárků v celkové hodnotě 58 500 Kč! Více najdete ZDE. Podrobnosti o novém vydání si můžete přečíst také TADY. Informace o předplatném jsou k dispozici ZDE.

Instagram #czechcanoe

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Mistrovství Evropy

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

3.SP Markkleeberg

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)