Kanoe.cz

Pronájem Stadionu vodních sportů - kempu, Císařská louka

Cisarska louka vezVÝZVA K PODÁNÍ NABÍDKY

Pronájem a provozování sportovního areálu – caravan campingu

Pronájem a provozování sportovního areálu – caravan campingu v Praze na Císařské louce umístěného na parcelách č. 5048/4, 5048/5, 5048/6, 5048/7, k.ú. Praha, Smíchov a dále objektu č.o. 162 na parcele č. 5048/7, k.ú. Smíchov, Praha 5.

Mezinárodní Mistrovství Moravy SLOVÁCKÁ 500

mmm 19m30.srpna-1.září se v Ostrožské Nové Vsi uskuteční 27.Mezinárodní Mistrovství Moravy SLOVÁCKÁ 500. Závod podporovaný mimo jiných i Zlínským krajem, který je součástí Velkomoravské ligy je v kategoriích benjamínů zařazen do Českého poháru. Pádlovat se bude ve všech věkových kategoriích včetně veteránských na tratích 500m (sobota) a 200m (neděle). Každý den završí program jediná finálová jízda čtyřlodí (výhradně klubové posádky) a mixů. Další důležité informace v textu níže.

Na evropském šampionátu juniorů a rychlostních kanoistů do 23 let se v Račicích představí loňští medailisté

MEJ 4Přesně za měsíc odstartuje v Labe Aréně Račice slavnostním zahájením mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice. V nominaci na šampionát nechybí jedenáct závodníků a závodnic, kteří loni dobyli medaile na velkých mezinárodních akcích v těchto věkových kategoriích. Tam česká výprava získala osm juniorských cenných kovů a jednu medaili v kategorii do 23 let.

Užívání státních symbolů ČR při sportovních událostech

czerMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy na základě požadavku Ministerstva vnitra ČR oslovilo národní sportovní svazy se žádostí o součinnost při snaze informovat co nejširší okruh sportovních fanoušků o užívání státních symbolů ČR. Ministerstva by uvítala, kdyby svazy prostřednictvím svých klubů a členů pomohly upozornit na nevhodné používání státní vlajky České republiky sportovními fanoušky při sportovních událostech. Odkazují se na nutnost užívat státní symboly ČR v souladu se zákonem č. 352/2001 Sb.

Průběžný stav žebříčků ČP žáků ve slalomu 2019 po závodech v Opavě

Předsedkyně Závodní komise ČSK DV, paní Hana Kneblová, zde zveřejňuje průběžný žebříček ČP žáků ve slalomu 2019 po závodech v Opavě.

Na Moravě zahájeno Novoveským přespolákem

novoveskymTradičním NOVOVESKÝm PŘESPOLÁKem, zařazeným do projektu ČUS Sportuj s námi a podporovaným také Zlínským krajem zahájili rychlostní kanoisté v Ostrožské Nové Vsi závodní sezónu.

Startuje Velkomoravská Liga

ples 1942.Novoveským přespolákem odstartuje 6.dubna v Ostrožské Nové Vsi na Moravě celoroční Velkomoravská liga. Dopolední pádlování na tratích 2 a 5km vystřídají odpolední běžecké závody v okolí jezera Čtverec. Akce podporovaná i Zlínským krajem je součástí projektu ČUS Sportuj s námi.

Jaroslav Pollert byl znovu zvolen viceprezidentem Evropské kanoistické asociace

prof pollertČestný předseda Českého svazu kanoistů a šéf sekce divoké vody Jaroslav Pollert obhájil pozici viceprezidenta Evropské kanoistické asociace ECA. Na kongresu v Bělehradě porazil poměrem hlasů 19:13 předsedu norské kanoistiky Geira Kvilluma. Předsedou ECA zůstává Albert Woods, který neměl ve volbě protikandidáta.

Zemřel Pavel Veber z Českých Budějovic

Na Vodácký ples s Eminence

ples 19Rychlostní kanoisté a dračí loď spolu se svými podporovateli zvou do Ostrožské Nové Vsi na uherskohradišťsku všechny příznivce pádlování, sportu a zábavy na kultovní Vodácký ples. A poněvadž se jedná o ples vodácký, může si domů jeden ze šťastlivců odvézt i loď !, více

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)